• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji sromu lub innych partii okolic intymnych, masz problem z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym warunkowany zmianami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego lub, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować kształt okolic płciowych – medycyna estetyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki i wydatnie poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak też w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany też w przypadku wielu innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dopasowania do indywidualnej sytuacji ustalane są w trakcie wstępnej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej oraz redukuje problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia może być w zasadzie bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest bardzo króciutki, a brak komfortu z tym związany – nieduży.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Jak wygląda zabieg?

Pełen zabieg to nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – przywraca prawidłowe funkcjonowanie całego układu moczowego.
Efektem może być polepszenie jakości życia oraz psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i trapią Cię rosnące problemy w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę warg sromowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.