• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Gdy padają słowa Warszawa oraz wycieczka to raczej każdemu spośród nas przychodzą na myśl szkolne wycieczki organizowane zwykle w podstawówce. Bo przecież, jaka szkoła nie zabiera swych uczniów na wyjazd do tak ważnego miejsca w naszym kraju jak Warszawa. Choć wyjazdy te niejednemu z nas kojarzą się z raczej nudnymi wizytami w muzeach, warto się przełamać i sprawdzić jak sporo się tu zmieniło.
Teraźniejsza Warszawa to nie tylko te niezmienne, dobrze znane miejsca wycieczek jak Pałac Kultury czy Łazienki, ale wiele nowych ciekawych punktów. Unowocześnione muzea, którymi może się pochwalić stolica Polski, przyjmują prawdziwe tłumy odwiedzających. Dzieje się tak dlatego, iż zwyczajne eksponaty w gablotach zostały zastąpione przez interesujące aranżacje, za pomocą których można wszystkiego dotknąć i wczuć się w klimat określonych czasów.
Stolica Polski zachwyca także ze względu na to, iż jest rzeczywiście rozwiniętym miastem na miarę krajów europejskich. Oprócz pięknych zabytkowych budynków, możemy podziwiać niezwykłe wieżowce, które górują wysoko nad Warszawą. Spacerując po stolicy można zobaczyć wiele ciekawych miejsc, które zaimponują nam swoją wyjątkowością. A wycieczka tego rodzaju będzie ogromną przyjemnością nie tylko dla dzieci lecz także dla rodziców.
źródło: www.laq.com.pl, cgo.com.pl, http://meratroniksa.pl, http://www.sparta-warszawa.pl

Inne wpisy:

Categories: Turystyka

Comments are closed.