• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od małych gabinetów, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, aż po kliniki, może zapewnić sobie niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą produktów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich specjalizacji, a także pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, jak również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy zapewniając wysokiej klasy, najlepsze materiały dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z wielu różnych dziedzin, jakie obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Hurtownia materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny oferują produkty, które zaopatrują także centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii a także wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie gabinetów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Zobacz
Akcesoria medyczne

Z innej strony materiały i asortyment stomatologiczny, który oferuje sklep, to aż osiem tysięcy produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od najlepszych producentów, wśród nich są między innymi: Melag, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też firmy krajowe, producenci takich produktów na przykład Zhermapol czy Chema.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty i masy wyciskowe; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony powyżej krótki opis asortymentu hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach sprzedaży, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.